UPPEL naładuje smartfona w każdej części świata

Każdy kto często podróżuje doskonale wie, że w różnych częściach świata używane są różne standardy gniazdek i często naładowanie tam smartfona może stanowić problem. Jego rozwiązaniem jest uniwersalna wtyczka o nazwie UPPEL.

Tak się jakoś złożyło, że wiele krajów wypracowało sobie różne standardy elektrycznych gniazdek. Inne wtyczki używane są w Europie, inne w Wielkiej Brytanii, a jeszcze inne w Azji oraz Stanach Zjednoczonych. Dla osób, które często podróżują służbowo po świecie stanowi to pewien problem, utrudniając ładowanie smartfonów lub tabletów.

Na szczęście można go łatwo rozwiązać kupując najnowszą uniwersalną przejściówkę firmy UPPEL. Jest to niewielki gadżet zaprojektowany do ładowania urządzeń elektronicznych w sporej części świata. Wyposażono go bowiem w cztery rodzaje wtyczek, które umożliwią korzystanie z sieci elektrycznej w ponad 150 krajach. Dzięki niej naładujemy sprzęt z Androidem oraz iOS.

Producent zadbał także o bezpieczeństwo użytkowania sprzętu. W przejściówce znajdują się bowiem dwa bezpieczniki, które zabezpieczają ją przed przeciążeniem. Oczywiście ich wymiana nie sprawia problemów i gdy się spalą, będzie je można bardzo łatwo zastąpić, przywracając sprawność przejściówce. Zainstalowano w niej także inteligentną technologię ładowania, która sama wykrywa urządzenie i dobiera optymalny prąd, by zapobiec uszkodzeniu sprzętu.

UPPEL oferowany jest w cenie 23,99 dolarów i można go kupić np. na Amazonie.

UPPEL

UPPEL

UPPEL

Źródło: Gadgetsin.com

You may also like...