Xiaomi Mi 8 wyprzedany w 37 sekund!

Xiaomi bije kolejne rekordy sprzedaży. Jej najnowszy flagowy model Xiaomi Mi 8 trafił dziś do sprzedaży w Chinach. Ten kto chciał go kupić, musiał się jednak wykazać nie lada refleksem, gdyż wszystkie egzemplarze wyprzedano w zaledwie 37 sekund.

Najnowszy flagowiec Xiaomi o którym pisze się już od kilku tygodni, od samego początku wzbudzał ogromne zainteresowanie klientów. Nie ma się jednak czemu dziwić, gdyż produkt ma nowoczesne wzornictwo oraz topowe podzespoły zapewniające dużą wydajność. A do tego oferowany jest w bardzo atrakcyjnej cenie.

Nowy smartfon dziś miał swą oficjalną premierę w Chinach, gdzie zorganizowano pierwszą z kilku błyskawicznych wyprzedaży. Kto jednak chciał go kupić, musiał być szybki niczym komiksowy Flash. Wszystkie egzemplarze przygotowane przez producenta, zostały wyprzedane w czasie wynoszącym zaledwie 37 sekund. Nie trzeba jednak załamywać rąk, producent zapowiedział już bowiem kolejną wyprzedaż, która odbędzie się 12 czerwca o 10.00 czasu lokalnego.

Przypomnę, że Xiaomi Mi 8 jest smartfonem posiadającym metalową obudowę pokrytą szkłem, w której znalazł się 6,21″ ekran Super AMOLED oraz procesor Snapdragon 845. Smartfon wyposażono również w podwójny główny aparat z dwiema matrycami 12 MP oraz 20 MP kamerę do selfie. Jest także 6 GB RAM oraz 64 GB pamięci użytkowej, której można zapisać mnóstwo aplikacji. Najciekawsza jest jednak cena, która wynosi w przeliczeniu jedynie 360 euro. Jak za takie wyposażenie jest to bardzo atrakcyjna oferta.

Dodam, że w niedalekiej przyszłości smartfon pojawi się także w Egipcie, Hiszpanii, Indiach, we Włoszech, Rosji, Francji oraz Wietnamie. Nie wiadomo jednak kiedy pojawi się na polskim rynku.

Xiaomi Mi 8

Źródło: Mi.com

You may also like...