Oukitel K10000S z baterią większą niż w laptopie

Chińska marka Oukitel zapowiada premierę kolejnego modelu smartfona, wyposażonego w gigantyczną baterię. Produkt o nazwie K10000S, będzie miał akumulator o pojemności aż 10 000 mAh.

Każdy użytkownik smartfona narzeka na słabą baterię. Mocne procesory oraz duże ekrany o wysokiej rozdzielczości potrzebują dużo energii. Tymczasem małe akumulatory zapewniają jej zbyt mało, co zmusza użytkownika do częstego ładowania telefonu.Chińska firma Oukitel nie idzie jednak śladem innych producentów, którzy ciągle obniżają pojemność baterii, by sprzęt wyglądał bardziej elegancko, lecz robi coś zupełnie przeciwnego. W ubiegłym roku wypuściła na rynek smartfona K10000, wyposażonego w akumulator o pojemności 10 0000 mAh. Wprawdzie jego grubość wynosiła aż 2 cm, ale za to z taką baterią pracował na jednym ładowaniu kilka dni.

Teraz producent zapowiada kolejny model o nazwie K10000S. On również zostanie wyposażony w tak samo duży akumulator, ale za to będzie znacznie smuklejszym urządzeniem. Jego oficjalna premiera odbędzie się już jutro, zaś do sprzedaży trafi kilka tygodni później.

Cena nie jest jeszcze znana, ale poprzednik kosztował 240 dolarów, więc nowy model nie powinien być od niego droższy.

Źródło: Androidheadlines.com

You may also like...