BlackBerry Aurora zadebiutował w Indonezji

Kilka tygodni temu pojawił się na rynku pierwszy w tym roku smartfon BlackBerry stworzony w kooperacji z chińskim koncernem TCL, jakim jest BlackBerry KEYone. Teraz do sprzedaży wchodzi kolejny model BlackBerry Aurora.

BlackBerry Aurora jest pierwszym z kilku nowych modeli, które będą oferowane pod szyldem kanadyjskiego przedsiębiorstwa, wyposażonych w obsługę dwóch kart SIM. Co więcej, jest to pierwszy model tej firmy, który nie będzie dostępny na wszystkich rynkach.BlackBerry Aurora zostało bowiem wprowadzone do sprzedaży w Indonezji, a producentem tego modelu jest firma BB Merah Putih, która zamierza go oferować wyłącznie w tym kraju. Model ten nie jest sprzętem flagowym, lecz modelem ze średniej półki, jakich wiele na rynku.

Posiada 5,5″ wyświetlacz dotykowy o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli, a jego sercem jest Snapdragon 425 sparowany z 4 GB pamięci RAM. Ma także 32 GB pamięci użytkowej, którą rozszerzymy kartą microSD, jak również 13 Mpix tylny aparat z autofokusem z detekcją fazy oraz 8 Mpix przednią kamerę z własną lampą błyskową.

BlackBerry Aurora oferowany jest w przeliczeniu za 260 dolarów, jednak przynajmniej na razie nie kupimy go na zachodnich rynkach.

Źródło: Slashgear.com

You may also like...