Himo Z20 E-Bike: elektryczny składak

Na Indiegogo pojawił się nowy rower elektryczny. Himo Z20 E-Bike jest poręcznym i bardzo funkcjonalnym składakiem.

Rower elektryczny to gadżet, który mimo wielu zalet nie jest też pozbawiony wad. Największą z nich jest rozmiar i masa takiego pojazdu. Są to z reguły rowery dość duże, a przy tym na tyle ciężkie, że trudno mówić o włożeniu ich do samochodu, czy wnoszeniu do mieszkania.

Zupełnie inny jest pod tym względem Himo Z20 E-Bike, który właśnie pojawił się na platformie Indiegogo w cenie 699 dolarów. Przede wszystkim jest to składak, który da się złożyć, a wówczas zajmuje zdecydowanie mniej miejsca. Można więc wziąć go ze sobą do komunikacji miejskiej, samochodu, a także biura i nie martwić się, że ktoś go nam ukradnie. A dzięki aluminiowej ramie jest nie tylko wytrzymały, ale też stosunkowo lekki.

Rower elektryczny który możemy złożyć

rower elektryczny

Jednoślad wyposażono w całkiem wydajny 250 W silnik, który pozwala rozpędzić się do 25 km/h, a dzięki 6-biegowym przerzutkom od Shimano, jazda będzie prawdziwą przyjemnością.

Producent wyposażył sprzęt w dwa tryby jazdy, pomiędzy którymi można przełączyć się jednym przyciskiem. Pierwszy to opcja Cool Mode, w której poruszamy się tylko na silniku elektrycznym. Jest idealna do dojazdów do pracy, gdyż nie męczymy się, więc nie dotrzemy na miejsce spoceni. Drugi tryb Dynamic Mode, to opcja pozwalająca jechać za pomocą tylko własnych mięśni. Jest też tryb E-Assist, w którym uzyskujemy 30 procentowe wsparcie silnika elektrycznego.

rower elektryczny

Bateria pozwoli przejechać 80 km

Wbudowana bateria zapewnia zasięg do 80 km, zaś jej naładowanie do pełna zajmuje około 5 godzin. Producent umieścił ją w ramie, więc nie ma obaw, że ktoś spróbuje nas jej pozbawić. Można ją natomiast łatwo zdemontować, w celu naładowania.

rower elektryczny

Dodatkowym plusem jest pompka zamontowana w siodełku, która pozwala szybko uzupełnić powietrze w oponach w razie ich przebicia. Natomiast podwójne hamulce tarczowe ułatwiają zatrzymanie się, co przy rozwijanej prędkości będzie bardzo pomocne.

Himo Z20 E-Bike możecie zamówić na Indiegogo, gdzie na razie kosztuje 699 dolarów. To cena promocyjna obowiązująca jedynie podczas zbiórki. Cena rynkowa za ten rower elektryczny, będzie znacznie wyższa.

Źródło

You may also like...