HiSense King Kong 6 zaskakuje 10000 mAh baterią

Znana z produkcji telewizorów firma HiSense, ma w swej ofercie także smartfony. Jej najnowszym modelem jest HiSense King Kong 6, który posiada ogromną baterię.

Jeśli mówimy o marce HiSense, od razu na myśl przychodzi nam produkowany przez nią sprzęt AGD i RTV. W jej ofercie znajdziemy nie tylko klimatyzatory, lodówki, czy też przystępne cenowo telewizory. Producent wytwarza również smartfony, choć jest to nieco mniej znana gałąź jej działalności.

Firma zapowiedziała właśnie swój najnowszy smartfon, który nazywa się HiSense King Kong 6 i na pewno zaskoczy nabywców pojemnością baterii. Producent upakował do niego akumulator o pojemności 10010 mAh.

Sądzicie zapewne, że taki akumulator potrzebuje dużo miejsca, więc smartfon ma grubość cegły. Nic z tych rzeczy, producent zastosował tu bowiem trik znany z poprzednich modeli. Krótko mówiąc na wspomniane 10010 mAh składają się dwie baterie. Jedna o pojemności 5510 mAh znajduje się w telefonie, natomiast drugą 4500 mAh umieszczono w etui nakładanym na obudowę. Zewnętrzny akumulator łączy się ze sprzętem za pomocą złącza umieszczonego na pleckach.

HiSense King Kong 6

Specyfikacja telefonu plasuje go w kategorii modeli ze średniej półki. Wyposażono go w całkiem spory wyświetlacz 6,52″ o rozdzielczości 720+. Modelu procesora nie producent wprawdzie nie podał, ale wiemy, że będą oferowane dwa warianty różniące się pamięcią. W pierwszym mamy 4 GB RAM, w drugim natomiast 6 GB RAM. W obu możemy też liczyć na od 64 do 256 GB pamięci flash.

HiSense King Kong 6

Tylny aparat jest potrójny i składa się z 13 + 2 + 2 MP sensorów. Przednia kamera umieszczona w notchu, ma natomiast 8 MP sensor. Smartfon będzie działał na systemie Android 9 Pie.

HiSense King Kong 6

Nie znamy na razie ceny i daty premiery HiSense King Kong 6. Informacje te uzyskamy gdy producent oficjalnie zaprezentuje nowy model, co miejmy nadzieję nastąpi już wkrótce.

Źródło

You may also like...