Unikalne słuchawki AirPods Pro w cenie mieszkania

Rosyjska firma Caviar przygotowała specjalną wersję słuchawek AirPods Pro. Inkrustowane złotem powstały tylko w jednym egzemplarzu i kosztują 67 tys. dolarów, czyli ponad 286 tys. zł.

Choć zapewne nigdy nie używaliście produktów stworzonych przez firmę Caviar, to na pewno nie raz o niej słyszeliście. Jest to rosyjski jubiler specjalizujący się w tworzeniu unikalnych wersji popularnych smartfonów, tabletów, czy też innych produktów. Gadżety wychodzące z jego warsztatu aż kapią od złota oraz szlachetnych kamieni, a kosztują tyle że dałoby się za to spokojnie kupić niezłe mieszkanie.

Caviar ma już na swym koncie m.in., luksusową Nokię 3310, a także bardzo kosztowny kontroler do PlayStation 4. W zeszłym roku firma stworzyła także kuloodpornego iPhone’a.

AirPods Pro

Tym razem wzięła się za nowe słuchawki AirPods Pro, które zmieniła na swój sposób. Ich obudowy pokryto złotem, podobnie jak futerał w którym są przechowywane. Etui dodatkowo ozdobiono specjalnym grawerunkiem.

AirPods Pro

Oczywiście słuchawki pod względem funkcjonalności niczym nie różnią się od standardowej wersji. Różnią się natomiast ceną, która u zwykłego zjadacza chleba może spowodować niemały szok. Słuchawki kosztują bowiem 67 790 dolarów. W przeliczeniu daje to około 286 tys. zł.

Źródło

You may also like...