OnePlus Nord Buds to tanie słuchawki bezprzewodowe z Bluetooth 5.2

Marka OnePlus zaprezentowała nowe słuchawki bezprzewodowe Nord Buds. Sprzęt posiada 12,4″ przetworniki, dużą baterię i w przeliczeniu kosztuje zaledwie 200 zł.

Marka OnePlus od lat dostarcza nam nieźle wyposażone smartfony, dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach. Firma nie chce jednak ograniczać się tylko do jednego rodzaju sprzętu i ciągle poszerza swą ofertę. Właśnie zaprezentowała nowe słuchawki bezprzewodowe Nord Buds, które wprowadzi wkrótce na indyjski rynek.

Sprzęt wyposażono w 12,4 mm tytanowe przetworniki, dostrojone za pomocą Dolby Atmos, aby wzmocnić poziom basów. Oczywiście jeśli nie lubimy basów, brzmienie możemy indywidualnie dostosować, za pomocą firmowej aplikacji HeyMelody, która posiada korektor dźwięku.

Słuchawki mają też wbudowaną inteligentną redukcję szumów, która jednak działa tylko w przypadku połączeń telefonicznych oraz obsługują kodeki SBC i AAC. Ich obudowa jest oczywiście odporna na wodę (IP55), więc pot wylewany na siłowni lub podczas biegania nie zaszkodzi elektronice.

Sprawdź ceny popularnych słuchawek bezprzewodowych

Dużym plusem jest również bateria, która wystarczy na 7 godzin słuchania. Oczywiście mowa tu o akumulatorze wbudowanym w same słuchawki, gdyż uzyskamy jeszcze dodatkowe 23 godziny z powerbanku znajdującego się w etui, który ma 480 mAh baterię. Producent zadbał też o funkcję szybkiego ładowania, która po 10 minutach z ładowarką, daje nam dodatkowe 5 godzin słuchania muzyki. Natomiast technologia Bluetooth 5.2 gwarantuje dużą przepustowość danych, co zapewnia nam stabilne połączenie ze smartfonem.

Słuchawki Nord Buds sprzedaży pojawią się już 10 maja. Ich cena na indyjskim rynku wynosi w przeliczeniu na złotówki 200 zł.

Nord Buds

Źródło

You may also like...