Honor Band 5i – tani smartband z wygodnym ładowaniem

Marka Honor wprowadza na rynek najnowszy smartband Honor Band 5i. Zaletą produktu jest gniazdo USB-A znacznie ułatwiające ładowanie akumulatora tej opaski.

Należąca do Huawei marka Honor, wprowadza do sprzedaży następcę opaski Honor Band 5. Najnowszy produkt jest tańszą alternatywą tamtego modelu, która oferuje bardzo podobny wygląd i zbliżoną funkcjonalność. Honor Band 5i posiada jednak wbudowany w silikonowy pasek port USB-A, przy pomocy którego użytkownik ładuje wbudowany akumulator. To duży atut sprzętu, gdyż nie potrzebujemy już specjalnej ładowarki lub przewodu by uzupełnić baterię.

Co jeszcze oferuje nam nowy smartband? Producent wyposażył go wyświetlacz o przekątnej 0,96″ i rozdzielczości 160 x 80 pikseli. Nie zobaczymy na nim zbyt wiele informacji, gdyż prezentuje maksymalnie do 30 znaków, umożliwiając odczyt otrzymywanych powiadomień.

Honor Band 5i

Oczywiście jak w każdym smartbandzie, tutaj również mamy do dyspozycji funkcje fitness. Produkt potrafi zmierzyć puls, ale dodatkowo ma sensor SpO2 mierzący poziom saturacji krwi. Dodatkowym atutem jest wodoszczelność do głębokości 50 m, a więc opaska nie tylko nie boi się potu czy deszczu, ale też można się z nią kąpać oraz pływać.

Pewną niedogodnością może być brak NFC, a więc nie będziemy mogli płacić przy jej pomocy za zakupy. Na plus zaliczymy natomiast baterię, która w zależności od sposobu użytkowania może wystarczyć nawet na 9 dni pracy. Sprzęt jest przy tym kompatybilny z Androidem od 4.4 w górę oraz z iOS 9.0.

Honor Band 5i

Honor Band 5i przygotowano w trzech wersjach kolorystycznych: różowej, zioelonej oraz czarnej. Produkt do sprzedaży trafi już 1 listopada i w Chinach będzie oferowany w cenie 159 juanów, czyli około 85 zł.

Źródło

You may also like...