Kolejne przecieki zdradzają możliwości oraz cenę Honor View 20. Będzie też wersja dla fanów Maserati

26 grudnia Huawei pokaże swój najnowszy smartfon Honor View 20. Dzięki najnowszym przeciekom już teraz poznaliśmy kolejne jego możliwości oraz finalną cenę.

Honor View 20 to jeden z najbardziej oczekiwanych smartfonów tego roku. Produkt firmy Huawei zaoferuje bowiem przyszłym nabywcom nie tylko nowoczesne rozwiązania technologiczne, ale też wysoką funkcjonalność. Jego oficjalna premiera odbędzie się wprawdzie dopiero 26 grudnia, ale dzięki przeciekom już teraz poznaliśmy część jego możliwości.

Z tego co wiemy, będzie to jeden z pierwszych smartfonów wyposażonych w dziurę w wyświetlaczu. W jednym z rogów 6,39″ wyświetlacza AMOLED znajduje się niewielki otwór, w którym producent umieścił 25 MP kamerę do selfie. Oczywiście, jak w przypadku urządzeń tej marki bywa, aparat dysponuje systemami upiększającymi urodę i wykorzystuje algorytmy sztucznej inteligencji.

Tylny aparat również robi niemałe wrażenie. Jest bowiem potrójny i otrzyma 48 MP sensor pochodzący od Sony. Na razie trudno sobie wyobrazić jaka będzie jakość zdjęć, ale można założyć, że mile nas zaskoczy. Przecieki potwierdzają również, że aparat będzie nagrywał wideo z prędkością aż 960 kl/s., czyli tak jak Huawei P20. Pod maską Honor View 20 pracować ma Kirin 980 z 6 GB RAM oraz 64/128 GB pamięci flash. Pojemność zainstalowanej baterii wyniesie natomiast 4000 mAh.

Dokładny GPS ułatwi nawigowanie w dużych miastach

Kolejne doniesienia mówią o zaawansowanym module GPS, który zadebiutował w Huawei Mate 20 Pro. Zapewnia on znacznie dokładniejszą lokalizację, co powinno szczególnie ułatwić nawigację w gęstej zabudowie miejskiej, gdzie wysokie budynki blokują sygnał. Dużym atutem tego modelu będzie również technologia Turbo Link. To system wykorzystujący równocześnie sieci 4G i WiFi, by przyspieszyć pobieranie plików.

Warto też dodać, że oprócz standardowej wersji smartfona, pojawi się także edycja specjalna, sygnowana logiem włoskiej marki Maserati, produkującej luksusowe auta. Nie wiemy na razie co będzie ją odróżniać od standardowego wariantu, ale na poniższym zdjęciu możecie zobaczyć jak wygląda jego obudowa. Widać na nim tylny panel ozdobiony charakterystycznym trójzębem.

Najważniejszą z informacji dotyczących nowego smartfona jest oczywiście cena. Honor View 20 w podstawowej wersji z 6/64 GB kosztować ma 2799 juanów, czyli około 1500 zł. Nieco więcej zapłacimy za wersję 6/128 GB, którą wyceniono na 3299 juanów, a więc około 1780 zł. Ceny wersji Maserati na razie nie znamy. Smartfon będzie oferowany w kolorze błękitnym oraz czarnym.

Honor View 20

Honor View 20

Honor View 20

Honor View 20

Źródło: Weibo.com

You may also like...