Honorowy zestaw od Huawei

Huawei od lat zaciekawia nas ciekawymi produktami i teraz szykuje nam kolejny. Zaprezentowano właśnie nowa serię produktów o solidnej nazwie Honor. W skład zestawu wchodzą dwa kluczowe dla siebie elementy Smartwach Honor Band Zero oraz słuchawka Honor Whistle Bluetooth Headset.

Zacznijmy od zegarka, dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych: beżowym oraz czarno-białym. Prezentuje całkiem ciekawy design: połączenie klasyki zawarte w pasku oraz nowoczesności dzięki ciekawej kopercie podobnej trochę do UFO. Od strony technicznej zegarek jest odporny na wodę, kurz i pył. Z jego pomocą wygodnie odczytamy powiadomienia wiadomości czy maile, aczkolwiek nie wiadomo czy zegarek pozwoli odbierać połączenia. Dodatkowo wyposażono go w krokomierz i monitor snu.

Słuchawka dostępna w tej samie gamie kolorów, wykonana jest z szlifowanego aluminium. Prezentuje się również ciekawie, zaś wbudowany regulator głośności który wygląda jak potencjometr, dodaje jej smaku. Na obecną chwilę nie znamy specyfikacji urządzenia.

Podsumowując całkiem ciekawy i stylowy zestaw. Niestety nie wiadomo na jakiej platformie będzie działał (Android Wear czy też własna platforma Huawei). Cena ani data premiery nie są również znane.

Źródło: Ubergizmo.com

You may also like...