Huawei Band 7 zadebiutuje w Europie już 18 maja w cenie 59 euro

Udało nam się poznać europejską cenę najnowszego smartbanda Huawei Band 7. Opaska dostępna będzie w kilku wersjach kolorystycznych i kosztować ma 59 euro.

Temperatura za oknem rośnie i coraz wyraźniej widać oznaki zbliżającego się lata. Wiele osób zaczyna się uprawiać aktywność fizyczną na świeżym powietrzu, a do monitorowania treningów świetnie nadaje się nowoczesny smartband. Huawei szykuje się właśnie do wprowadzenia na rynek najnowszej opaski Huawei Band 7, a nam udało się poznać jej europejską cenę.

Na Starym Kontynencie sprzęt dostępny będzie w cenie 59 euro. Zbliżająca się premiera nowego modelu, spowodowała rzecz jasna obniżkę ceny aktualnej generacji opaski, dostępnej w tych sklepach, którą można dostać poniżej 200 zł.

Nowy smartband dysponuje 1,47″ dotykowym wyświetlaczem OLED o rozdzielczości 368 x 194 pikseli, czytelnym nawet w słoneczny dzień. Dzięki wodoodpornej do głębokości 50 m obudowie nie musimy się bawić, że pot lub deszcz uszkodzi delikatną elektronikę.

Opaska posiada również 96 trybów sportowych mierzących różne rodzaje aktywności, a także automatycznie wykryje trening. Wyposażono ją również w monitorowanie tętna, zliczanie kroków, a także pomiar poziomu stresu oraz monitorowanie snu. Gadżet zmierzy również saturację krwi oraz temperaturę skóry, informując o ewentualnej gorączce.

Producent wyposażył opaskę w funkcję obsługi połączeń telefonicznych, prezentację SMS’ów i emaili oraz dostęp do kalendarza na smartfonie. Wbudowana bateria o pojemności 180 mAh, powinna natomiast wystarczyć na około 7 dni działania.

Opaska może zadebiutować już 18 maja i będzie dostępna w kilku różnych wersjach kolorystycznych.

Huawei Band 7

Źródło

You may also like...