Przenośny klimatyzator EcoFlow Wave pomoże przetrwać letnie upały

EcoFlow Wave to najnowszy przenośny klimatyzator, który ułatwi nam przetrwanie letnich upałów. Urządzenie zasilane jest baterią i kosztuje 1199 dolarów.

Nie da się wykluczyć, że lato będzie znowu gorące, co dla wielu osób będzie poważnym problemem. Mnóstwo ludzi źle znosi upały, a jeśli jeszcze musi w tym czasie pracować przy rozgrzanym komputerze, to problem jest wyjątkowo duży. Na szczęście istnieją gadżety, takie jak EcoFlow Wave, które znacznie ułatwią przetrwanie letnich miesięcy.

Jest to przenośny, zasilany akumulatorem klimatyzator, którego można używać dosłownie wszędzie. Sprzęt może nas chłodzić nie tylko w biurze, ale nawet w kamperze lub pod namiotem, zapewniając znośny klimat. W zasadzie możemy też używać go w busie do przewozu osób, który nie posiada fabrycznej klimatyzacji. Jest bowiem bardzo mały, a jego wymiary wynoszą 51,8 x 31 x 41,6 cm, zaś masa to około 17,5 kg.

Sprawdź ceny popularnych klimatyzatorów

Według producenta gadżet oferuje moc chłodzącą 4000 BTU i zaprojektowano go do działania w stosunkowo niewielkich pomieszczeniach. W ciągu ośmiu minut potrafi zmniejszyć temperaturę w pomieszczeniu o powierzchni 5,9 mkw., z początkowych 30 do 24 stopni Celsjusza.

Na akumulatorze o mocy 600 W, może działać maksymalnie do 12 godzin. Sprzęt posiada oczywiście inteligentne funkcje, które automatycznie dostosują wiatrak i ustawienia temperatury, aby maksymalnie wydłużyć czas działania. Stertowanie jego funkcjami może się również odbywać poprzez firmową aplikację.

Gdy natomiast bateria się wyczerpie, możemy ją naładować z gniazdka w ciągu dwóch godzin. Jeśli nie mamy jednak dostępu do sieci elektrycznej, możemy skorzystać z 200 W paneli słonecznych, które naładują klimatyzator w pięć godzin.

EcoFlow Wave można już zamawiać w przedsprzedaży na stronie producenta, a kosztuje 1199 dolarów.

EcoFlow Wave

Źródło

You may also like...