Huawei Enjoy 7 Plus – specyfikacja techniczna

Chiński koncern Huawei w tym miesiącu zapowiedział dwa nowe modele z serii Honor, ale nie są to jedyne smartfony, które w najbliższym czasie wprowadzi na rynek. Kolejnym urządzeniem jest Enjoy 7 Plus.

Specyfikację techniczną nowego produktu ujawnił na swym Twitterze Roland Quandt, znane źródło przecieków dostarczające najnowszych informacji na temat urządzeń mobilnych.

Enjoy 7 Plus jest modelem niskobudżetowym o niezbyt wyśrubowanej specyfikacji, którą wielu użytkowników może uznać za zbyt słabą na ich potrzeby. Wyposażono go w 5,5″ ekran o rozdzielczości 720p, natomiast jego sercem jest Qualcomm Snapdragon 435.

Pamięci RAM zainstalowano 3 GB, zaś użytkowej znajdziemy w nim 32 GB, prawdopodobnie z możliwością jej rozszerzenia. Tylny aparat fotograficzny posiadać ma 12 Mpix sensor, przedni natomiast 8 Mpix.

Enjoy 7 Plus otrzyma ponadto metalową obudowę, baterię o pojemności 4000 mAh oraz system operacyjny Android 7.0 Nougat. Smartfon ma być sprzedawany na chińskim rynku w cenie 1599 yuanów, czyli w przeliczeniu około 930 zł.

Enjoy 7 Plus

Źródło: Twitter.com

You may also like...