Xiaomi Mi VR Play 2 – tanie gogle VR

Xiaomi, które zaczynało swój biznes od smartfonów, ciągle poszerza ofertę produktów o nowe urządzenia. Jednym z najnowszych jej gadżetów, są bardzo tanie gogle VR o nazwie Mi VR Play 2.

Mi VR Play 2 jest już kolejną generacją gogli przeznaczonych do korzystania z rzeczywistości wirtualnej oraz oglądania filmów w 360 stopniach. Ich pierwsza wersja pojawiła się w sprzedaży jesienią ubiegłego roku.

Od strony wzornictwa niewiele się w nich zmieniło. Producent zapewnia jednak, że wprowadził sporo modyfikacji skupiając się przede wszystkim na komforcie użytkowania sprzętu. Wykorzystano więc zupełnie nowe materiały zapewniającą większy poziom wygody, szczególnie podczas dłuższych sesji. Gogle są także lżejsze od poprzednika, a strategicznie rozmieszczone otwory zapewniają lepszą wentylację.

Oczywiście, podobnie jak Samsung Gear VR, Mi VR Play 2 to gogle przeznaczone do współpracy ze smartfonem, więc należy posiadać jeszcze odpowiedni model telefonu. Produkt dostępny będzie na chińskim rynku już od 19 kwietnia i kosztować ma w przeliczeniu 14 dolarów.

Mi VR Play 2

Źródło: Gizchina.com

You may also like...