Samsung zaprojektował jeansy dla posiadaczy Galaxy Z Flip 3

Samsung wspólnie z marką Dr Denim zaprojektował oryginalne jeansy dla młodzieży. Ich największym atutem jest specjalna kieszonka, przeznaczona dla składanego smartfona Galaxy Z Flip 3.

Samsung w dość nietypowy sposób postanowił promować swój najnowszy składany smartfon Galaxy Z Flip 3, dostępny w polskich sklepach za 4299 zł. Koreańska marka pokazała w tym tygodniu w Australii nietypowe jeansy stworzone wspólnie z marką Dr Denim.

Spodnie zaprojektowano dla posiadaczy składanego smartfona, gdyż wyposażono je w specjalną kieszonkę, do której można go włożyć. Pozbawiono je natomiast całkowicie tylnych kieszeni, a oprócz tego ozdobiono dużymi literami “Z”, nawiązującymi do produktu Samsunga.

Spodnie o nazwie Z Flip Pocket Denim są limitowane, więc nie kupimy ich w pobliskim sklepie odzieżowym. Powstały bowiem jedynie w 450 egzemplarzach. Jednakże ich cena przeciętnego konsumenta może przyprawić o zawrót głowy, gdyż wynosi aż 1499 australijskich dolarów. Oczywiście jest tu pewien haczyk, gdyż za tą kwotę otrzymujemy nie tylko spodnie. W pakiecie jest również smartfon Galaxy Z Flip 3 ze 128 GB pamięci.

Jest to więc bardziej część promocji składanego smartfona Samsunga, niż realny produkt. Dodam jednak, że koreańska marka nie jest jedyną, która wpadła na taki pomysł. Parę dni temu Microsoft wspólnie z Adidasem wprowadził na rynek sportowe obuwie nawiązujące do Xboxa. Z kolei Puma zaprojektowała buty nawiązujące do popularnej serii Animal Crossing.

Samsung Galaxy Z Flip Jeans

Źródło

You may also like...