Nowa suszarka do ubrań Samsunga zaspokoi potrzeby dużej rodziny

Najnowsza suszarka do ubrań od Samsung Electronic zaspokoi potrzeby dużej rodziny. Bespoke Grande Dryer AI może bowiem pochwalić się ładownością wynoszącą aż 20 kg.

W przeszłości wyprane ubrania suszyliśmy na sznurach rozwieszonych na balkonach. Dziś, gdy mieszkania często nie posiadają balkonów, albo są zbyt eleganckie do suszenia na nich bielizny, wykorzystuje się suszarki do ubrań. To bardzo użyteczne urządzenia, które w krótkim czasie całkowicie wysuszą nasze pranie sprawiając, że będzie gotowe do schowania w szafie.

Problem w tym, że tego typu urządzenia mają stosunkowo małą ładowność. Duże rodziny z małymi dziećmi muszą więc albo bardzo często z nich korzystać. Albo też kupić dwie suszarki, co jest bardzo kosztownym rozwiązaniem, gdyż powoduje większe zużycie energii elektrycznej. Samsung ma jednak w swej ofercie sprzęt, który pozwala jednorazowo wysuszyć znacznie więcej ubrań. Koreańska marka właśnie pokazała model o ładowności wynoszącej aż 20 kg.

Ładowność Bespoke Grande Dryer AI wzrosła o 1 kg w porównaniu do poprzednika. Dodatkowo o około 18 procent poprawiono wydajność suszenia, co przekłada się na krótszy czas pracy i mniejsze zużycie prądu. Producent uzyskał to głównie dzięki zwiększeniu powierzchni wymiennika ciepła. Zastosowano również kilka zastrzeżonych technologii w elementach grzewczych i suszących, aby podnieść efektywność pracy, co pozwoliło znacznie skrócić czas suszenia odzieży.

Suszarka do ubrań Bespoke Grande Dryer AI objęta jest dożywotnią gwarancją producenta na naprawy co oznacza darmowe naprawy silnika oraz kompresora. Sprzęt na razie dostępny jest tylko w Korei Południowej, gdzie w przeliczeniu kosztuje 5940 zł. Nie wiadomo na razie czy pojawi się także na rynkach zachodnich.

suszarka do ubrań

Źródło

You may also like...