Huawei Freebuds 3i groźnym rywalem dla Apple AirPods

Freebuds 3i to najnowszy model bezprzewodowych słuchawek Huawei, który może być groźnym rywalem dla AirPodsów. Wyposażono je w aktywny system redukcji szumów, bazujący na trzech mikrofonach.

Apple AirPods bez wątpienia zapoczątkowało modę na bezprzewodowe słuchawki, którą podchwyciły inne firmy, serwując nam własne produkty. Jednym z popularniejszych modeli są Galaxy Buds od Samsunga, ale i Huawei ma na tym polu sporo do zaoferowania.

Chiński koncern zaprezentował właśnie najnowszy model o nazwie Freebuds 3i, będący odświeżoną wersją zeszłorocznego sprzętu. Ich stylistyka jest zupełnie inna od produktów rywali, zaś funkcjonalność stoi na wysokim poziomie.

Producent zastosował w nich przede wszystkim aktywny system redukcji szumów, pozwalający wyciąć wszelkie dźwięki otoczenia mogące zakłócić odbiór muzyki. Rozwiązanie to opiera się na trzech mikrofonach, które rejestrują otaczające nas dźwięki, a następnie wytłumiają niepotrzebny hałas. W porównaniu do Galaxy Buds+, system ten ma jednak większe możliwości. Rejestruje bowiem głos, przepuszczając go do naszych uszu. Możemy więc prowadzić rozmowę z napotkanym znajomym, bez wyjmowania słuchawek.

W porównaniu do poprzedniej generacji, Freebuds 3i mają 10 mm przetworniki, zamiast 14 mm. Dotykowe sterowanie podnosi natomiast komfort obsługi sprzętu, ułatwiając np., odebranie połączenia lub przełączanie utworów.

Freebuds 3i

Wbudowana w słuchawki bateria gwarantuje 3,5 godziny słuchania na jednym ładowaniu. Tradycyjnie w tego typu słuchawkach, dodatkowy akumulator mamy w futerale, który wydłuży czas pracy sprzętu do łącznie 14,5 godziny. To w zupełności wystarczy, by korzystać ze sprzętu przez kilka dni. A jeśli dodatkowo posiadamy smartfon Huawei, to parowanie słuchawek jest wówczas znacznie wygodniejsze.

Freebuds 3i

Słuchawki Huawei Freebuds 3i są dostępne w cenie 90 funtów, czyli około 470 zł. Cena nie jest jednak szczególnie konkurencyjna i rywale oferują sprzęt za bardzo podobne pieniądze. Mniej więcej tyle samo musimy na polskim rynku zapłacić za konkurencyjne słuchawki Samsung Galaxy Buds+.

Źródło

You may also like...