Premiera iPhone’a 7 w połowie września

Evan Blass, najsławniejsze źródło przecieków dotyczących najnowszych modeli smartfonów twierdzi, że oczekiwany przez fanów marki Apple iPhone 7, pojawi się w sprzedaży już w tygodniu rozpoczynającym się 12 września.

Apple dotąd udawało się utrzymać w tajemnicy nie tylko specyfikację swego najnowszego smartfona, ale również datę jego premiery. Ta ostatnia teraz jednak wyciekła do publicznej wiadomości, dzięki @evleaks.Evan Blass poinformował dziś na swym Twitterze, że iPhhone 7 zadebiutuje na rynku już w tygodniu rozpoczynającym się 12 września, czyli znając tradycyjną politykę premier Appe, możemy się go spodziewać prawdopodobnie 16 września. W tym dniu pojawią się trzy warianty nowego urządzenia, mianowicie wersja standardowa, większy wariant Plus oraz model iPhone Pro wyposażony w podwójną kamerę.

Wprawdzie nie jest to informacja oficjalna, ale informacje podawane przez Blassa w przeszłości wielokrotnie się sprawdzały, więc nie ma powodu by nie wierzyć w to co pisze. Teraz tylko czekamy na informację o cenie poszczególnych wariantów.

Źródło: Twitter.comYou may also like...