Battlefield 4 Naval Strike dostępny za darmo

Electronic Arts przygotowuje się do zbliżającej się premiery Battlefield 1 i przygotował kampanię mającą do celu zachęcenie graczy do zapoznania się z tą serią. W jej ramach, użytkownicy Battlefield 4 otrzymali darmowy dodatek Naval Strike.

Battlefield 4 Premium, to pakiet zapewniający posiadaczom tej popularnej strzelanki dostęp do wszystkich stworzonych dla niej DLC. Niestety jest to dość kosztowny produkt, więc sporo osób pozostało przy podstawowej wersji gry. Teraz się to może zmienić, gdyż EA rozdaje za darmo DLC.Firma właśnie udostępniła dodatek Naval Strike, który oferowany jest całkowicie za darmo w ramach kampanii zwiększającej zainteresowanie serią Battlefield. Dotychczas rozszerzenie wydane w 2014 roku kosztowało 15 dolarów, więc jest to świetna okazja, by wypróbować je nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów.

Dodatek przynosi cztery nowe mapy do trybu multiplayer, dwa gadżety do broni, pięć nowych rodzajów broni, a także poduszkowce, którymi można przemieszczać się po lądzie i wodzie. Dodaje również nowy tryb rozgrywki Carrier Assault.

Rozszerzenie jest darmowe dla wszystkich platform, jednak promocja jest ograniczona tylko do jednego tygodnia, więc warto się pospieszyć.

Źródło: EA.comYou may also like...