Huawei Mate 10 zniszczy iPhone 8

Dyrektor Huawei uważa, że jego najnowszy flagowiec Huawei Mate 10, zniszczy nadchodzącego iPhone’a 8. Będzie od niego lepszy w kwestii wzornictwa, baterii oraz funkcjonalności aparatu fotograficznego.

Kilka dni temu Huawei ogłosił dość zaskakujący krok, jakim jest wycofanie się z produkcji najtańszych modeli smartfonów. Firma zamierza skupić się na projektowaniu urządzeń z wyższej półki i planuje rywalizowanie z największymi producentami w tej branży.

Chiński koncern zamierza bowiem rzucić rękawicę dla Apple. Richard Yu, dyrektor generalny działu mobilnego chce bowiem, aby nadchodzący Mate 10, pokonał iPhone’a 8 na wielu różnych polach. Yu uważa, że wspomniany smartfon będzie od produktu Apple lepszy nie tylko w kwestii wzornictwa. Posiadać ma również lepszy akumulator oraz aparat fotograficzny oferujący więcej funkcji.

O Mate 10 wspomina się już od jakiegoś czasu, lecz na razie nie ma jeszcze żadnych konkretów dotyczących specyfikacji technicznej tego modelu. Z przecieków wiemy jednak, że jego kluczową cechą będzie bezramkowy wyświetlacz o przekątnej 6-cali, co z pewnością zapewni mu bardzo nowoczesny i stylowy wygląd. Telefon otrzyma również najnowszy procesor Kirin 970.

Niestety na więcej szczegółów będziemy musieli nieco poczekać, ale deklaracja szefa Huawei zapowiada się bardzo interesująco.

Huawei Mate 10

Źródło: Ubergizmo.com

You may also like...