48 MP aparat w Huawei Nova 4 nie dla każdego. Dostanie go tylko najdroższa wersja

Kupując Huawei Nova 4, warto sprawdzić jaką wersję nabywacie. 48 MP aparat będzie bowiem dostępny tylko w najlepiej wyposażonym wariancie tego modelu.

Huawei Nova 4 to jeden z najbardziej interesujących modeli smartfonów, który w najbliższej przyszłości trafi na sklepowe półki. Jego najmocniejszym elementem jest bowiem 48 MP aparat, wyposażony w sensor zaprojektowany przez inżynierów Sony. Okazuje się jednak, że nie wszystkie warianty tego telefonu będą go nam oferować.

Z dokumentów TENAA wynika bowiem, że taki aparat dostanie tylko najdroższy wariant tego modelu. Ta wersja otrzyma potrójną kamerę składającą się z sensorów 48 + 16 + 2 MP. Natomiast w podstawowej wersji telefonu, pierwszy sensor będzie miał jedynie 20 MP. To oczywiście wciąż całkiem sporo, ale na największy obecnie sensor nie będziemy mogli liczyć.

Huawei Nova 4 oprócz zaawansowanego aparatu tylnego, zaoferuje nam również 25 MP kamerę do selfie. Producent umieścił ją w okrągłym otworze wyciętym w lewym górnym rogu wyświetlacza. A skoro jesteśmy przy ekranie, to dodać należy, że będzie to 6,4″ panel o rozdzielczości Full HD+ oraz dość nietypowych proporcjach 19.25:9. Pod maską pracować ma Kirn 970 z 8 GB RAM oraz 128 GB pamięci flash. Bateria otrzyma natomiast pojemność 3750 mAh i będzie wspierana przez 18 W ładowarki.

Oficjalna prezentacja modelu Huawei Nova 4 odbędzie się już 17 grudnia.

Huawei Nova 4

Źródło: Weibo.cn

You may also like...