Huawei P20 Pro w teście wytrzymałości JerryRigEverything

Zack Nelson, właściciel kanału JerryRigEverything, wziął na warsztat kolejny smartfon, poddając go wymyślnym testom. Tym razem w jego ręce trafił najnowszy flagowy model Huawei P20 Pro.

Zack Nelson to youtuber znany z bardzo wymyślnych testów smartfonów, którym poddaje je na swym kanale Huawei P20 Pro. Przez jego ręce, przez lata przeszło wiele modeli, mniej lub bardziej wytrzymałych. A tym razem sprawdził poziom odporności najnowszego modelu Huawei P20 Pro.

Nowy produkt Huawei wzbudza spore zainteresowanie klientów, gdyż posiada nie tylko wydajny procesor, ale też trzy kamery oraz sztuczną inteligencję. Jest więc ciekawą alternatywą dla flagowców Samsunga lub Apple. Kluczowym pytaniem jest jednak to, jak będzie spisywał się podczas normalnego użytkowania i czy jego obudowa nie ulegnie uszkodzeniu.

Odpowiedzi na nie postanowił udzielić Zakc Nelson, który jak zwykle poddał go sprawdzianowi zarysowania ostrym narzędziem, a także zginania. Niestety ten ostatni test nie poszedł najlepiej, gdyż podczas pierwszej próby ekran pękł na środku. Nie wiadomo co to spowodowało, gdyż coś takiego nie powinno się zdarzyć. Na szczęście popękała jedynie górna warstwa szkła i sam ekran OLED pozostał nietknięty. Test ognia także wykazał słabość sprzętu, gdyż na wyświetlaczu pozostały białe plamy.

Oczywiście trzeba pamiętać, że był to test ekstremalny i w normalnych warunkach telefon nie będzie poddawany takim takiemu sprawdzianowi. Powinien więc skutecznie oprzeć się ewentualnym uszkodzeniom wynikającym z codziennego użytkowania.

Test obejrzycie poniżej. Jeśli natomiast chcielibyście zakupić Huawei P20 Pro, to znajdziecie go w tych sklepach.

Huawei P20 Pro

Źródło: YouTube.com

You may also like...