Huawei PixLab V1 pierwszą kolorową drukarką z HarmonyOS 3.0

Huawei udowadnia, że system HarmonyOS 3.0, nadaje się również dla sprzętu biurowego. Firma pokazała właśnie pierwszą kolorową drukarkę PixLab V1, wyposażoną w tę platformę.

Gdy Huawei wprowadzało HarmonyOS jako alternatywę odebranego mu Androida, firma od razu ogłosiła, że nie jest to platforma tylko dla urządzeń mobilnych. To bardzo uniwersalny system, który może obsługiwać bardzo różnorodny sprzęt, w tym również urządzenia biurowe.

Chiński koncern zaprezentował właśnie pierwszą na świecie drukarkę Huawei PixLab V1, która wspiera platformę HarmonyOS 3.0. Jest to bardzo zaawansowany technologicznie model drukarki atramentowej, który obsługuje dostrajanie kolorów 3D Lut, dopasowywanie temperatury barwy i cieniowanie. Dodatkowo posiada funkcję kasowania pisma ręcznego opartego na AI, która pozwala automatycznie usuwać pismo ręczne przed wydrukowaniem dokumentu.

Sprzęt może również w pełni przywrócić oryginalny kolor obrazu podczas drukowania w kolorze. A także posiada technologię Hyper Terminal, która pozwala na bezproblemowe drukowanie z telefonu komórkowego. Wystarczy jedynie zbliżyć telefon do drukarki, by rozpoczęło się przesyłanie zdjęć lub dokumentów, które następnie zostaną wydrukowane. W ten sposób za pomocą jednego tylko kliknięcia, możemy wydrukować dokumenty lub fotografie przechowywane w pamięci telefonu.

Producent zapewnia, że wymiana kartridża z tuszem jest bardzo łatwa, zaś same pojemniki niezwykle pojemne. Wystarczą bowiem na wydrukowanie 7500 stron w czerni oraz 4000 w kolorze.

Podczas kopiowania sprzęt może inteligentnie wyprostować dokumenty umieszczone pod kątem. Drukarka potrafi kopiować dokumenty w trybie HD z rozdzielczością 600 x 600 dpi i drukować z rozdzielczością do 1200 x 4800 dpi. Urządzenie ma 512 MB + 8 GB pamięci, z obsługą Bluetooth 5.0, a także łączność Wi-Fi 2,4 GHz i 5 GHz.

Drukarkę Huawei PixLab V1 można już zamawiać w przedsprzedaży na chińskim rynku, a urządzenie w przeliczeniu na złotówki kosztuje 1030 zł.

Jeśli potrzebujecie innej drukarki, to na tej stronie znajdziecie ich duży wybór. Zapraszam też do polubienia naszego profilu na Facebooku.

PixLab V1

Źródło

You may also like...