Grube opony i amortyzowane siodełko Mycle Charge, zapewniają wygodę jazdy

Brytyjczycy mogą już zamawiać najnowszy rower elektryczny Mycle Charge. Jednoślad posiada bardzo grube opony zapewniające komfort jazdy i rozpędza się do 25 km/h.

W ostatnim czasie coraz modniejsze stają się rowery wyposażone w bardzo grube opony. Dzięki temu zapewniają nie tylko lepszą przyczepność, ale też bardzo wysoki komfort jazdy, gdyż doskonale amortyzują wszelkie nierówności terenu. Takie opony posiada też najnowszy rower elektryczny Mycle Charge, który zadebiutował właśnie na brytyjskim rynku.

To składak o masie 26 kg, przeznaczony głównie do miasta, który wyposażono w przedni amortyzator, a także tylny bagażnik służący do przewożenia zakupów. Zastosowany tu 250 W silnik bezszczotkowy zapewnia elektryczne wspomaganie do prędkości 25 km/h. Z kolei 65 Nm momentu obrotowego sprawia, że pojazd jest niezwykle żwawy i z łatwością podjeżdża pod wzniesienia.

Mycle Charge nowoczesnym i wygodnym składakiem

Bateria 36 V 10.4 Ah wystarcza na przejechanie około 65 km, zaś jej ponowne naładowanie do pełna zajmuje maksymalnie pięć godzin. Akumulator możemy oczywiście odłączyć, a dodatkowo posiada specjalną blokadę, aby nikt go nie ukradł z roweru przypiętego przed sklepem.

Zastosowana tu 7-biegowa przerzutka Shimano Gears gwarantuje płynną jazdę. Natomiast gdy trzeba się zatrzymać, pomogą nam zamontowane z przodu i z tyłu hamulce tarczowe ZOOM. Rower posiada oczywiście stopkę, na której można go ustawić oraz oświetlenie LED.

Odpowiedni komfort jazdy, oprócz opon Kenda 20×4″ oraz przedniego amortyzowanego widelca, zapewnia nam również amortyzowane siodełko Selle Royal. Takie wyposażenie sprawia, że poruszanie się tym jednośladem, który może wytrzymać maksymalne obciążenie 125 kg, jest bardzo wygodne. A gdy zakończymy jazdę i chcemy wrzucić rower do bagażnika lub schować go w piwnicy, to wystarczy zaledwie 10 sekund, aby go złożyć. Wówczas jego wymiary wynoszą zaledwie 109 x 78 x 60 cm.

Mycle Charge dostępny jest na brytyjskim rynku w cenie 1599 funtów. A można go dostać w kolorze niebieskim, pomarańczowym oraz czarnym. Zamówienia można składać na stronie producenta.

Oczywiście jeśli nie potrzebujecie takiego sprzętu i poszukujecie czegoś innego, na tej stronie znajdziecie szeroki wybór modeli. Zapraszam też do polubienia naszego profilu na Facebooku.

Mycle Charge

Źródło

You may also like...