Humble Mobile Bundle – gry na Androida w niskiej cenie

Humble Bundle to jedno z najbardziej popularnych miejsc zaopatrywania się w gry wideo. Można tam kupić nie tylko produkcje dla pecetów i konsol, ale też dla urządzeń mobilnych. Dla tych ostatnich właśnie pojawiła się okazja nabycia fajnych tytułów z gatunku RPG.

Humble Bundle znane jest z bardzo atrakcyjnych wyprzedaży, pozwalających zaopatrzyć się w fajne gry oferowane za niewielkie pieniądze. Teraz jest tam kolejna wyprzedaż, skierowana tym razem dla posiadaczy smartfonów.Zestaw nazywa się Humble Mobile Bundle RPG i jak sugeruje nazwa, dostarcza nam gry należące do gatunku RPG. Jak zwykle oferta pogrupowana została na pakiety różniące się od siebie ceną.

Pierwszy pakiet jest najtańszy i zapłacimy za niego jedynie 1 dolara. W zamian otrzymamy gry Symphony of Eternity, Doom & Destiny oraz Evoland. Jeśli mamy w naszym portfelu nieco więcej pieniędzy, wówczas możemy zdecydować się na pakiet kosztujący obecnie 5,79 dolara. W tym zestawie otrzymamy trzy tytuły, mianowicie Wayward Souls, Shadowrun Returns i Adventure Bar Story. Dodatkowo w ciągu sześciu dni zostaną odblokowane dodatkowe gry.

ZOBACZ NAJTAŃSZE GRY NA PC I KONSOLE

Jeśli natomiast zapłacimy 6 dolarów, otrzymamy wówczas Star Wars: Knights of the Old Republic i Shadowrun: Dragonfall – Director’s Cut, plus produkcje z poprzednich pakietów, czyli w sumie możemy liczyć na osiem gier.

Pakiet możecie zakupić na tej stronie. Za tę cenę chyba warto.

Źródło: Humblebundle.com

You may also like...