Chcesz mieszkać jak bohaterowie ulubionego serialu? IKEA w tym pomoże

Szwedzki koncern IKEA wychodzi z nową propozycją do fanów popularnych seriali, którzy chcieliby mieszkać tak jak ich bohaterowie. Firma oferuje specjalnie zaprojektowane zestawy mebli bazujące na znanych produkcjach.

Jeśli lubimy jakiś serial chcielibyśmy mieć związane z nim pamiątki. Nie jest to trudne, gdyż producenci oferują różnego rodzaju gadżety w postaci koszulek, kubków, figurek, czy nawet zestawów klocków LEGO. IKEA ma jednak znacznie ciekawszą propozycję, umożliwiając umeblowanie naszego domu w dokładnie taki sam sposób jak w serialu.

Szwedzki koncern przygotował kilka zestawów mebli, dzięki którym wystrój naszego salonu będzie identyczny z telewizyjnym. Za bazę nowej oferty posłużyły najbardziej kultowe seriale ostatnich lat, takie jak “Przyjaciele”, “Simpsonowie”, a także ostatnia nowość czyli “Stranger Things”.

Naturalnie nie są to w 100 procentach repliki mebli widzianych na małym ekranie, jednakże są do nich bardzo zbliżone wyglądem. Oczywiście musimy też pamiętać, że w celu uzyskania pełnego efektu, trzeba jeszcze pomalować ściany na odpowiedni kolor oraz dopasować podłogi.

Jeśli pomysł się Wam podoba i chcecie dowiedzieć się na jego temat czegoś więcej, to zapraszam na stronę producenta.

IKEA

IKEA

IKEA

Źródło: IKEA.com

You may also like...