Galaxy Note 10 straci przyciski oraz gniazdo słuchawkowe

Najnowsze przecieki sugerują spore zmiany w wyglądzie Galaxy Note 10. Według doniesień flagowiec straci nie tylko gniazdo słuchawkowe, ale również wszystkie przyciski.

Wiemy już na pewno, że Galaxy Note 10 będzie nieco różnił się od poprzedniej generacji tego flagowca. Przede wszystkim pojawią się dwa warianty tego modelu, z których tańszy będzie miał dużo mniejszą baterię (https://technogadzet.pl/tanszy-galaxy-note-10-pojemnosc-baterii/). Inżynierowie Samsunga mogą jednak wprowadzić w tym modelu więcej nowości.

Najnowsze doniesienia sugerują bowiem, że flagowiec zmieni się w dużo większym stopniu. Przede wszystkim producent pozbawi go gniazda słuchawkowego, co akurat nie powinno być dużym zaskoczeniem. Wiele firm rezygnuje z montowania w swym sprzęcie tego elementu, oferując użytkownikom przejściówki.

Znacznie większą niespodzianką może być jednak brak fizycznych przycisków. Oczywiście nie oznacza to, że wzorem Apex Vivo 2019 (https://technogadzet.pl/vivo-apex-2019-smartfon-bez-przyciskow/), Note 10 nie będzie miał żadnych przycisków. Producent rzecz jasna pozostawi je, ale nie będą to już przyciski fizyczne, lecz zapewne dotykowe lub pojemnościowe. Czy będzie to dobre rozwiązanie, przekonamy się w praktyce. Fizyczne przyciski potrafią się jednak czasem popsuć, może to być korzystne dla użytkownika.

Doniesienia są rzecz jasna nieoficjalne, więc należy podchodzić do nich ostrożnie. Więcej konkretów dotyczących specyfikacji Galaxy Note 10 powinniśmy poznać dopiero w okolicach sierpnia. Jest to miesiąc, w którym Samsung tradycyjnie prezentuje nowe modele z tej rodziny.

Tak więc już niebawem dokładnie poznamy nowy produkt koreańskiej marki.

Galaxy Note 10

Źródło: Androidpolice.com

You may also like...