IKEA VAPPEBY kolejnym głośnikiem znanego producenta mebli

IKEA rozszerza swą ofertę sprzętu audio i szykuje nowy bezprzewodowy głośnik IKEA VAPPEBY. Będzie dysponował mocą 20 W i oraz funkcją Spotify Tap.

Parę lat temu IKEA postanowiła rozszerzyć swą bogatą ofertę o elektroniczne gadżety, w tym również bezprzewodowe głośniki. Tych ostatnich jest całkiem sporo, gdyż szwedzki koncern oferuje je jako samodzielne wersje. Ale też wbudowuje w meble, czego przykładem jest m.in. półka IKEA SYMFONISK oraz grająca lampa Symfonisk.

Z dokumentów FCC wynika, że producent pracuje aktualnie nad nowym sprzętem audio o nazwie IKEA VAPPEBY. Jest to samodzielny głośnik o prostym kwadratowym kształcie i kilku użytecznych funkcjach podnoszących jego użyteczność.

Sprzęt ma wymiary 199 x 199 x 80 mm i masę 1,5 kg bez baterii. Do 20 W wzmacniacza producent planuje podpiąć 81 mm woofer oraz 25 mm głośnik wysokotonowy z miękką kopułką. Będzie też posiadał funkcję Spotify Tap, która umożliwia wznowienie odtwarzania lub odtwarzanie muzyki w zależności od gustu, za jednym kliknięciem przycisku.

Możemy też liczyć na funkcję automatycznego przejścia w tryb czuwania po 20 minutach braku aktywności, pomagającą oszczędzać baterię. A skoro jesteśmy przy baterii, to wprawdzie nie znamy jej dokładnej pojemności. Powinna jednak zapewnić aż 16 godzin działania przy 50-procentowej głośności.

Na ten moment nie wiemy jeszcze kiedy IKEA VAPPEBY pojawi się w sprzedaży, a także ile trzeba będzie za niego zapłacić.

Gdybyście jednak szukali innego modelu głośnika przenośnego, to na tej stronie znajdziecie szeroki ich wybór w atrakcyjnych cenach. #reklama

IKEA VAPPEBY
Źródło: IKEA

You may also like...