IKEA szykuje nową wersję grającej lampy Symfonisk

IKEA szykuje kolejny nowoczesny gadżet do naszego domu. Szwedzka marka wspólnie z firmą Sonos pracuje nad nową wersją domowej lampy nazwie Symfonisk.

IKEA już dawno temu przestała ograniczać się do produkcji mebli i wprowadziła do swej oferty wiele nowoczesnych gadżetów. Wśród nich znajdziemy m.in., oczyszczacz powietrza wbudowany w mebel oraz inteligentne rolety okienne.

Firma ma w swej ofercie również lampę z wbudowanym głośnikiem o nazwie Symfonisk, którą chce zmodernizować. Według najnowszych doniesień, marka pracuje nad nową wersją lampy wyposażoną w wymienne klosze. Użytkownik będzie mógł dzięki temu w prosty sposób, dostosować lampę do wystroju pomieszczenia lub własnych preferencji.

Z dokumentów wynika, że producent zaoferuje białe i czarne klosze, które mają kosztować po 20 euro za sztukę. Pojawi się także szklany klosz za około 30 euro. Na razie nie znamy zbyt wielu szczegółów dotyczących nowego produktu, ale być może wkrótce firma dostarczy nam więcej informacji.

Jeżeli nie zamierzacie jednak czekać na nowy produkt i już teraz chcecie mieć grającą lampę, to dostaniecie ją w sklepach za 799 zł.

Symfonisk

Źródło

You may also like...