Honor rozdaje za darmo gry o wartości kilkuset złotych

Marka Honor zachęca użytkowników smartfonów do korzystania z firmowego sklepu AppGalery. W tym celu rozdaje za darmo gry o wartości niemal 480 zł.

Huawei jakiś czas temu utraciło licencję na Androida co sprawiło, że smartfony producenta nie mają już dostępu do Google Play Store. Dla chińskiego koncernu nie jest to duży problem, gdyż natychmiast uruchomił własną alternatywę w postaci AppGalery. A teraz zachęca wszystkich do korzystania z nowej usługi, za pomocą bardzo atrakcyjnej promocji.

W ramach promowania sklepu, marka Honor za darmo rozdaje użytkownikom smartfonów gry o wartości niemal 480 zł. W pakiecie dostępne są gry: Lords Mobile, Rise of Kingdoms oraz AFK Arena wraz z dodatkami. Natomiast oferta skierowana jest głównie do właścicieli modeli Honor 9A oraz Honor 9X Pro.

Lords Mobile to pakiet o wartości 316 zł, który zawiera boosty, punkty oraz wiele innych dodatków. Warto nadmienić, że dodatki ze wspomnianego pakietu o wartości 118 zł, otrzymają wszyscy użytkownicy AppGalery. Natomiast pozostałe bonusy przeznaczone są wyłącznie dla posiadaczy wspomnianych wcześniej smartfonów. Pakietów jest 100 tys. a wszystkie należy aktywować do końca roku.

Posiadacze gier Rise of Kingdoms i AFK Arena mogą liczyć na klejnoty i złoto o wartości niemal 80 zł. Tutaj również dla każdej gry przygotowano łącznie 100 tys. pakietów.

Dodatkowo firma Merriam-Webster Dictionary oferuje roczną subskrypcję na pakiet premium o wartości 1,99 dolarów. Oferta ma jednak ograniczenie terytorialne, a ponadto użytkownik który miał już aktywną subskrypcję, nie może z neij skorzystać.

AppGalery

Źródło

You may also like...