Imponująca figurka Wiedźmina

Geralt, który bohater serii Wiedźmin zaczyna powoli wychodzić z cyfrowego świata i wkraczać realnego. Najpierw zapowiedziano serię znaczków pocztowych z tą postacią, teraz pokazano imponującą figurkę.

Produkt jest dziełem projektantów z firmy Prime 1 Studio, ma 66 cm wysokości i skierowany jest do wszystkich fanów prozy Sapkowskiego, którzy nie mają co robić z pieniędzmi. Figurka kosztuje bowiem niemal 3000 zł.Oczywiście nawet jeśli posiadacie w portfelu taką gotówkę, wcale nie oznacza to, że staniecie się właścicielem tego imponującego gadżetu. Figurka jest bowiem limitowana i powstanie tylko 500 jej egzemplarzy. Biorąc pod uwagę dużą popularność gry na zachodnich rynkach, z pewnością szybko się rozejdzie.

Dokładne wymiary gadżetu to 66,2 x 40,9 x 36,1 cm, a wykonano go z dużą dbałością o detale. Oczywiście to co widać na poniższym zdjęciu, to tylko prototyp i ukończony projekt może wyglądać nieco inaczej. Warto też dodać, że jest to pierwszy produkt z nowej linii gadżetów premium bazujących na Wiedźminie, którą Prime 1 chce wprowadzić na rynek.Figurkę w przedsprzedaży możecie zamówić tutaj. Niestety będzie trzeba trochę na nią poczekać. Premierę zaplanowano na lato przyszłego roku. Jeśli nie macie jeszcze Wiedźmina, to wszystkie jego części najtaniej kupicie w tym sklepie.

Źródło: Sideshowtoy.com

You may also like...