Instagram może udostępnić wideorozmowy

Instagram stale rozszerza zakres oferowanych usług. Najnowszym pomysłem realizowanym przez szefostwo firmy, jest udostępnienie użytkownikom możliwości wykonywania połączeń wideo.

Rywalizacja na polu aplikacji społecznościowych jest coraz ostrzejsza, więc muszą oferować swym użytkownikom coraz szerszy zakres usług. Na dynamiczny rozwój stawia także Instagram, obecnie będący jedym z popularniejszych serwisów.

Aplikacja udostępniona kilka laty temu zaczynała swój żywot, jako serwis umożliwiający udostępnianie ciekawych zdjęć z podróży. Szybko jednak została wzbogacona o dodatkowe funkcje, takie jak chat oraz Stories, umożliwiające nagrywanie i udostępnianie materiałów wideo. Wkrótce jednak może pojawić się kolejna funkcja w postaci połączeń wideo.

Witryna WABetaInfo twierdzi, że w nowej wersji aplikacji na iOS, znalazła dowód na istnienie nowej funkcji pozwalającej wykonywać połączenia wideo. Opcja prawdopodobnie zostanie powiązana z chatem i będzie działać tak jak w przypadku Facebook Messengera.

Instagram nie komentuje na razie tych doniesień, ale funkcja wideorozmów mogłaby się użytkownikom spodobać.

Instagram

Źródło: Wabetainfo.com

You may also like...