Inteligentna waga Fitbit pomoże zrzucić zbędne kilogramy

Fitbit Aria Air to najnowszy model inteligentnej wagi od producenta smartbandów. Sprzęt nie tylko nas zważy, ale też zmierzy BMI, a to wszystko za kwotę poniżej 50 dolarów.

Czasy standardowych wag łazienkowych, które potrafiły tylko pokazać ile obecnie ważymy, już dawno się skończyły. Nowoczesne modele oferują znacznie więcej możliwości, dostarczając wiele cennych informacji dotyczących naszego organizmu. Problem w tym, że tak rozbudowane modele kosztują niemałe pieniądze i nie każdy decyduje się na taki wydatek.

Alternatywą może być zaprezentowana właśnie waga Fitbit Aria Air, która oferuje sporo funkcji za przystępną cenę. Produkt wyposażony w Bluetooth, łączy się ze smartfonem, przesyłając do niego gromadzone informacje. A jest ich wbrew pozorom całkiem sporo.

Urządzenie zmierzy naszą wagę, ale również BMI. Potrafi zmierzyć ilość tkanki tłuszczowej oraz masy mięśniowej, a następnie na podstawie tych danych określić ogólny poziom naszego zdrowia. Dzięki firmowej aplikacji zyskujemy też dodatkowe możliwości. Możemy stworzyć cel jakim jest osiągnięcie określonej wagi. Następnie aplikacja będzie rejestrowała ilość spożywanych posiłków oraz śledziła postęp w zrzucaniu zbędnych kilogramów. Urządzenie dodatkowo może w czasie rzeczywistym mierzyć liczbę spalonych kalorii.

Fitbit Aria Air dostępna jest w kolorze czarnym i białym, a kosztuje 49,95 dolarów.

Fitbit Aria Air

Źródło

You may also like...