Inteligentny masażer Xiaomi zrelaksuje po ciężkim dniu pracy

Na platformie Xiaomi Youpin pojawił się kolejny gadżet dla naszego ciała. To inteligentny masażer, który zapewni masaż głowy, szyi oraz oczu, zapewniając relaks po ciężkim dniu pracy.

Praca potrafi być często stresująca, więc po powrocie do domu szukamy sposobu na odprężenie się i chwilę zapomnienia o codziennych obowiązkach. Spełnieniem naszych potrzeb może być Momoda Smart Head Massager, czyli najnowszy gadżet dostępny na Xiaomi Youpin.

Relaksujący masaż po pracy lub imprezie

Jest to wielofunkcyjny, inteligentny masażer zapewniający odprężenie po ciężkim dniu. Urządzenie przypominające z wyglądu kask posiada wiele funkcji, gdyż potrafi wymasować głowę, kark oraz oczy. A wykorzystuje w tym celu specjalnie zaprojektowane trójwymiarowe poduszki napełniane powietrzem. Siedem takich wykonanych z silikonu poduszek, poprzez naciskanie na odpowiednie punkty na głowie stymuluje mózg, a także poprawia ukrwienie oraz zapewnia odprężenie.

inteligentny masażer

Kolejne poduszki delikatnie masują nam oczy, a ich powierzchnia nagrzewa się do stałej temperatury 40 stopni. Zapewnia to komfortowe uczucie rozgrzewające, w pełni łagodząc objawy suchości oraz bólu oczu. Jest to więc idealny gadżet dla osób dla imprezujących studentów oraz pracowników biurowych spędzających wiele godzin przed monitorem.

inteligentny masażer

Momoda Smart Head Massager masuje nam również szyję, za pomocą odpowiednio pompowanych i opróżnianych poduszek powietrznych. Dodatkowo naciskają szyję za pomocą dwóch guzików masujących wibrujących z dużą częstotliwością. Ten element również się rozgrzewa, co skutecznie rozprasza napięcie i zmęczenie mięśni szyjnych.

Jak przystało na inteligentny masażer, gadżet można kontrolować za pomocą głosowego asystenta XiaoAI lub firmowej aplikacji mobilnej MIJA. Do wyboru są cztery tryby pracy, możliwość regulacji czasu masażu, siły nacisku poduszek oraz temperatury. Samo urządzenie ma także regulowany rozmiar, więc można je łatwo dopasować do kształtu głowy.

inteligentny masażer

Posiada też głośniki i podczas działania może emitować relaksacyjną muzykę. Natomiast wbudowana bateria o pojemności 2400 mAh wystarcza na około 6-8 cykli masażu po 15 minut każdy. Jej ponowne naładowanie zajmuje 2,5 godziny.

Masażer możecie zamówić na tej stronie w cenie 87 dolarów.

Źródło

You may also like...