AppleCare+ dostępny po roku od zakupu telefonu

Apple wydłuża czas, po jakim można zakupić firmowe ubezpieczenie telefonu, znacznie redukujące koszty jego naprawy. Teraz można to zrobić nawet w ciągu 12 miesięcy od zakupu naszego iPhone’a.

Smartfony są urządzeniami z zasady dość delikatnymi, więc niezbyt dobrze znoszą uderzenia oraz upadki. Zazwyczaj pęka w nich wyświetlacz, którego wymiana jest bardzo kosztowna, dlatego w przypadku Apple warto kupić ubezpieczenie AppleCare+.Jest to usługa, która w przypadku iPhone’a 7 i 7 Plus kosztuje 129 dolarów i 99 dolarów za iPhne’a SE. Posiadając te ubezpieczenie, za wymianę uszkodzonego ekranu zapłacimy wówczas tylko 29 dolarów.

Dotychczas AppleCare+ można było nabyć tylko w ciągu 60 dni od zakupu smartfona, więc jeśli klient w tym czasie się nie zdecydował, opcja przepadała. Teraz jednak sytuacja się zmieniła i Apple przedłużyło możliwość jego zakupu do 12 miesięcy od daty nabycia iPhone’a.

Oczywiście w takim przypadku sprawdzą dokładnie sprzęt, czy nie jest uszkodzony i czy nadaje się do objęcia go ubezpieczeniem, tak więc kupno AppleCare+ już po uszkodzeniu ekranu nie wchodzi w grę.

Źródło: Macrumors.com

You may also like...