Inteligentny materac Xiaomi poprawi jakość naszego snu

Xiaomi zapowiedziało inteligentny materac 8H Smart Mattress. Produkt wyposażony w nowoczesną technologię, znacznie poprawi jakość naszego wypoczynku.

Produkty firmy Xiaomi coraz częściej pojawiają się w naszych domach i nie są to bynajmniej tylko smartfony. W kuchni znajdziemy kapsułkowy ekspres chińskiego producenta, w salonie telewizor Xiaomi Mi TV Master, zaś w łazience inteligentną toaletę.

Kolejny produkt azjatyckiego giganta trafi do naszej sypialni, gdyż jest to inteligentny materac. Produkt nazywa się 8H Smart Mattress i na chińskim rynku zakupimy go w przeliczeniu za 2589 zł. Na razie prowadzona jest zbiórka na rozpoczęcie produkcji, więc cena jest bardziej atrakcyjna. Gdy materac trafi do sprzedaży, trzeba będzie zapłacić za niego nieco więcej.

Nie jest to bynajmniej zwykły materac jaki kupimy w pobliskim sklepie meblowym. Ten model wypakowano nowinkami technologicznymi, oferującymi wiele różnych funkcji. Wyposażono go bowiem w 6 niezależnych komór powietrznych, umożliwiających dostosowanie twardości materaca oraz automatyczne dopasowanie go do postury.

Materac współpracuje również z głosowym asystentem XiaoAI, a także 5 różnymi algorytmami. Dzięki nim SI automatycznie wyczuwa i mapuje położenie ciała, a następnie oblicza ciśnienie poszczególnych komór, by zapewnić jak najlepszy komfort. Posiada także w kieszeniowe sprężyny, które w połączeniu z komorami powietrznymi gwarantują idealne podparcie kręgosłupa.

Wszystkimi funkcjami nowego materaca można sterować za pomocą firmowej aplikacji mobilnej lub poprzez głosowego asystenta.

inteligentny materac

Źródło

You may also like...