Interaktywna mata do jogi sukcesem na Indiegogo

Na platformach crowfunding czasem trafiają się takie projekty, które potrzebne pieniądze zbierają najpóźniej w ciągu doby. Należy do nich m.in. SmartMat, czyli projekt interaktywnej maty do jogi.

Twórcy SmartMat potrzebowali zaledwie 24 godzin, by zrealizować swój cel, jakim jest zebranie pieniędzy na rozpoczęcie produkcji tej niezwykłej nowinki technologicznej. Osiągnięcie jest spore, gdyż w tym czasie zebrano aż 110 000 dolarów, a do tej pory na kocie twórców znajduje się ponad 176 tysięcy dolarów.Urządzenie jest szczególnie użyteczne, ponieważ pozwala trenować jogę w domu i robić to prawidłowo, gdyż mata została wyposażona w szereg czujników oraz moduł łączności ze specjalną aplikacją na smartfona. Czujniki na bieżąco badają ułożenie naszego ciała i informują czy robimy to jak należy, a dodatkowo na ekranie urządzenia przenośnego wyświetlane są wizualne wskazówki pozwalające lepiej zorientować się w ćwiczeniach i prawidłowo wykonywać pozycje wiszącego psa, tańczącego koczkodana oraz inne.

Jeżeli uprawiacie jogę i jesteście zainteresowani kupnem takiej maty, to tutaj znajdziecie więcej szczegółów na ten temat.

Źródło: Indiegogo.com

You may also like...