iOS 14 zainstalujemy na każdym urządzeniu Apple

Według najnowszych przecieków, iOS 14 będzie kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami Apple. To dobra wiadomość dla wszystkich, którzy dalej chcą korzystać z posiadanego sprzętu.

W przypadku systemu iOS czasem zdarza się, że kolejnej jego aktualizacji nie da się zainstalować na starszym sprzęcie. Producent wzbogaca bowiem swą platformę o coraz więcej opcji, z którymi kilkuletnie urządzenia nie są już w stanie sobie poradzić. Dlatego cześć produktów przestaje być kompatybilna z nowym systemem.

Na szczęście takiego scenariusza nie należy obawiać się w przypadku kolejnej aktualizacji iOS 14. Źródła donoszą bowiem, że nowa aktualizacja będzie kompatybilna ze wszystkimi urządzeniami pracującymi na iOS 13. Jest to niewątpliwie dobra wiadomość dla fanów marki, gdyż nie będą musi wymieniać posiadanego sprzętu na nowszy model.

Z raportu wynika, że z nowym systemem będą kompatybilne takie smartfony, jak iPhone SE, iPhone 6s, 6s Plus, iPhone 7, 7 Plus, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone XS, XS Max, iPhone 11, 11 Pro, 11 Pro Max. Ciekawostką jest to, że wspierany jest również iPhone SE, którego wciąż używa wiele osób. Wkrótce jednak pojawi się jego następca, który będzie miał premierę jego następca, który prawdopodobnie będzie dostępny w dwóch wersjach.

Naturalnie musimy wziąć pod uwagę fakt, że powyższe informacje nie są oficjalne. Do czasu premiery iOS 14 wszystko może się jeszcze zmienić.

iOS 14

Źródło

You may also like...