iPad Mini 2 i tańszy iPhone zadebiutują w sierpniu?

Wciąż słychać plotki dotyczące potencjalnej daty premiery drugiej generacji iPada Mini oraz zupełnie nowego, budżetowego iPhone’a. Najnowsze doniesienia mówią, że oba urządzenia mogłyby trafić na rynek już w sierpniu.

Tak twierdzi DigiTimes, źródło które często informuje o różnych szczegółach związanych z produkcją sprzętu, jednak nie zawsze doniesienia te bywają prawdziwe, więc należy do nich podchodzić z pewną rezerwą.

A mówią one, że iPad Mini 2 otrzyma wyświetlacz Retina oraz lepszy procesor. To akurat może być prawdą, bo Apple doskonale zdaje sobie sprawę z faktu, że to właśnie Retiny brakuje konsumentom w pierwszej generacji iPada Mini i gdyby ten wyświetlacz się pojawił, to pewnie sprzedaż tabletu poszłaby w górę.

Jeśli natomiast chodzi o budżetową wersję iPhone’a, to mówi się o niej już od niemal roku. Najnowsze plotki sugerują, że telefon może kosztować 99 dolarów przy dwuletniej umowie. Nie jest to jednak cena aż tak atrakcyjna, jak można by się spodziewać, choć wszystko zależy od ostatecznej konfiguracji tej słuchawki.

Źródło: Digitimes.com

You may also like...