Nowy teledysk Seleny Gomez nakręcony iPhonem 11 Pro

Apple pochwaliło się, że iPhone 11 Pro posłużył do nagrania najnowszego teledysku piosenkarki Seleny Gomez. To całkiem niezła reklama dla produktu koncernu.

Jeszcze kilka lat temu możliwości smartfonów w zakresie jakości rejestrowanego wideo, były na średnim poziomie. Nie mogły się równać z profesjonalnymi kamerami, więc nie nadawały się do poważniejszych zastosowań. Od tej pory konstruktorzy sprzętu mobilnego poczynili jednak spore postępy i obecnie kamery w telefonach są znacznie lepsze. W niektórych modelach są na tyle dobre, że coraz częściej wykorzystywane są w profesjonalnych produkcjach.

Apple pochwaliło się właśnie, że jej wprowadzony niedawno do sprzedaży iPhone 11 Pro posłużył do nagrania najnowszego teledysku Seleny Gomez. Wykorzystano go do produkcji wideo do utworu “Lose You to Love Me”, które wyreżyserowała Sophie Muller. Nie jest to może najbardziej rozbudowany wideoklip, jednak pokazuje jak dobra jest jakość rejestrowanego przez smartfon obrazu.

Jeśli chcecie osobiście przekonać się jak wygląda wideoklip nagrany w całości przy pomocy smartfona, to teledysk obejrzycie na oficjalnym kanale gwiazdy.

iPhone 11 Pro

Źródło

You may also like...