Pierwsze przecieki zdradzają co zaoferuje iPhone 14

iPhone 14 pojawi się w sklepach dopiero za rok, ale już teraz pojawiły się pewne przecieki dotyczące jego specyfikacji, dostarczone przez serwis FrontPageTech.

Wiemy już na pewno, że 14 września odbędzie się event, na którym Apple zaprezentuje najnowsze smartfony z rodziny iPhone 13. Na kolejną generację trzeba będzie poczekać kolejny rok, ale dzięki FrontPageTech, już teraz możemy przekonać się jakie nowości nam zaoferuje.

Redaktor FrontPageTech twierdzi, że miał już okazję widzieć prawdziwe zdjęcia przedstawiające model iPhone 14 Pro Max. Nie mógł naturalnie ich opublikować, dlatego na ich podstawie stworzył rendery przedstawiające co na nich widział.

Zaprezentowany na nich telefon bardzo przypomina wcześniejsze urządzenia amerykańskiego koncernu. Ma bowiem płaski wyświetlacz, plecki oraz boczne krawędzie, a także okrągłe przyciski regulacji głośności.

Zauważyć można na nich także trzy aparaty z tyłu, a także kamerę do selfie umieszczoną w otworze zlokalizowanym w centralnej części ekranu. To oznacza, że Apple może zrezygnować z garbu w jakim znajduje się tylny aparat, a także wreszcie pozbyć się notcha.

To dość zaskakujący zwrot, gdyż poprzednie smartfony Apple miały sporo sensorów umieszczonych właśnie w notchu. Pozbycie się go zmusiłoby producenta do ich usunięcia, albo zainstalowania pod wyświetlaczem. Drugą opcję wskazuje inne źródło, będące konsultantem łańcucha dostaw, według którego sensory Face ID trafią właśnie pod wyświetlacz.

Przecieki sugerują również, że wewnętrzny szkielet smartfona będzie wykonany z tytanu, dla zapewnienia konstrukcji większej sztywności. Rendery wskazują także na tackę dla karty SIM zlokalizowaną po lewej stronie. Złącze Lightning lub USB-C znajduje się natomiast na dolnej krawędzi. Na dole znajdują się również głośniki, tak jak w poprzednich generacjach.

Oczywiście do powyższych rewelacji powinniśmy podchodzić z dużą rezerwą, aczkolwiek źródło jest dość wiarygodne.

iPhone 14
Front Page Tech | Renders by Ian

Źródło

You may also like...