iPhone 5S już tego lata?

Za kilka tygodni na rynek wchodzi Samsung Galaxy S4. Apple, by ponownie nie oddać pola rywalowi, musi jak najszybciej wprowadzić do sprzedaży nowego iPhone’a. I być może uczyni to już tego lata.

Co prawda iPhone 5S, raczej będzie trudno konkurować z Galaxy S4, bo Apple nie będzie w stanie włożyć do niego 8-rdzeniowego procesora, jednak kalifornijski koncern tak czy inaczej musi jak najszybciej rozpocząć sprzedaż ulepszonego smartfona.

Jeśli wierzyć raportowi The Wall Street Journal, w najbliższych miesiącach powinna rozpocząć się produkcja nowej słuchawki, zaś jej rynkowa premiera może mieć miejsce już tego lata. Anonimowe źródła twierdzą, że produkcja ruszy w drugim kwartale bieżącego roku.

Na razie oficjalnie nic o iPhonie 5S nie wiemy, lecz z przecieków wynika, że smartfon będzie mieć 4-calowy ekran, natomiast obudowy nie będą już aluminiowe, lecz z poliwęglanu, co pozwoli zaoferować konsumentom więcej wersji kolorystycznych. Widać Apple jak zwykle kopiuje rozwiązania konkurencji, chcąc się w ten sposób upodobnić do Galaxy S3.

Źródło: Wsj.com

You may also like...