iPhone 5S zadebiutuje w czerwcu?

Pewnie wielu fanów marki Apple zastanawia się teraz kiedy ich ulubiony koncern wprowadzi do sklepów najnowszego iPhone’a. Jeśli wierzyć przewidywaniom analityków, nastąpi to już w czerwcu.

Tak twierdzi Ming-Chi Kuo z KGI Securities, zdaniem którego iPhone 5S pojawi się w czerwcu lub lipcu, ale najciekawsze jest to, iż specjalista sądzi, że nowy smartfon zostanie wyposażony w czytnik linii papilarnych, który znajdzie się poniżej przycisku Home, a jego zadaniem będzie poprawić użyteczność i bezpieczeństwo sprzętu.Takie doniesienia mogą wydać się mało wiarygodne, gdyby nie fakt, że w lipcu ubiegłego roku Apple kupiło firmę AuthenTec, specjalizującą się w zabezpieczeniach opartych na liniach papilarnych. Może więc istotnie, nowy iPhone zostanie wyposażony w taki czytnik.

Może również zostać wyposażony w procesor A7 oraz tzw. Inteligentny Błysk do kamery, który ponoć poprawić ma jakość wykonywanych zdjęć używając białego lub żółtego światła, w zależności od warunków oświetlenia.

Kuo wspomina też, że z nowym iPhonem może zostać udostępniony iOS 7, jednak tego na razie również nie da się zweryfikować. Musimy więc poczekać do lata, by przekonać się, czy analityk miał rację.

Źródło: Macrumors.com

You may also like...