iPhone 6 bez ramki otaczającej ekran?

Plotek i ploteczek dotyczących najnowszego smartfona koncernu Apple, znajdziemy w sieci bardzo dużo, a wyłania się z nich obraz pierwszej słuchawki kalifornijskiego koncernu, którą faktycznie będzie można kupić.

Źródłem najnowszych doniesień jest gazeta Korea Herald, która sugeruje, że Apple może zdecydować się na całkowite pozbawienie iPhona 6 ramki otaczającej ekran, by w ten sposób poprawić proces skanowania linii papilarnych.

Brak ramki oznacza, że ekran rozciągałby się od jednej krawędzi do drugiej, co prawdopodobnie zmusiłoby projektantów sprzętu, do umieszczenia skanera linii papilarnych bezpośrednio w wyświetlaczu, zamiast w przycisku Home, jak ma to miejsce w iPhonie 5S.

Korea Herald nie jest jedynym źródłem takich sugestii, bowiem krążą one w sieci już od dawna. Gdyby jednak Apple faktycznie zdecydowałoby się na takie rozwiązanie, z jednej strony mogłoby to poprawić wzornictwo sprzętu. Z drugiej jednak strony znając bardzo niską jakość wykonania produktów kalifornijskiego koncernu, mogłoby to rodzić wiele poważnych problemów. Wszyscy pamiętamy masowo pękające szklane obudowy iPhona 4 oraz wyginające się obudowy iPhona 5.

Źródło: Koreaherald.com

You may also like...