iPhone 6 zadebiutuje 19 września?

Wprawdzie dopiero za kilka odbędzie się konferencja WWDC, na której Apple zaprezentuje swe najnowsze produkty i zapewne również poda oficjalną datę premiery iPhona 6, jednakże jeden z niemieckich operatorów już teraz twierdzi, że można się go spodziewać 19 września.

iPhone 5s nie spełnił oczekiwań w konsumentów w kwestii innowacji, więc wielu oczekuje teraz na premierę iPhona 6, mając nadzieję iż tym razem Apple wprowadzi w nim znacznie więcej nowych rozwiązań. A kiedy można spodziewać się nowego smartfona kalifornijskiego koncernu?

Jeśli wierzyć przedstawicielom Deutsche Telekom, iPhone 6 trafi na sklepowe półki już 19 września bieżącego roku. Termin nie został wprawdzie oficjalnie potwierdzony, jednakże zgadzałoby się to z wcześniejszymi doniesieniami potwierdzającymi, że pracownicy sklepów Apple dostali zakaz brania urlopów właśnie we wrześniu – jest to standardowa strategia koncernu, który w ten sposób przygotowuje się do premiery nowego produktu.

Przypomnę, że podobnie jak w przypadku iPhona 5c i 5s, jego następca również dostępny będzie w dwóch wariantach. Tańszy model z ekranem 4,7-cala pojawi się nieco wcześniej, zaś później dołączy do niego pełnowartościowy iPhone 6 z 5,5-calowym wyświetlaczem.

Źródło: Ubergizmo.com

You may also like...