iPhone 7 jednak z wejściem słuchawkowym?

Najnowsze zdjęcie podzespołów iPhone’a 7 pokazuje, że najnowszy smartfon firmy Apple, mimo wcześniejszych plotek, może jednak posiadać standardowe wejście słuchawkowe.

Od kilku miesięcy spekuluje się na temat nowego pomysłu koncernu Apple, dotyczącego porzucenia złącza słuchawkowego i zastąpienia go portem Lightning, co wiązałoby się z koniecznością zakupu zupełnie nowych słuchawek, czyli dodatkowym wydatkiem.Wszystko wskazywało na to, że jego losy są już przesądzone i amerykańska firma ostatecznie zdecydowała o pozbyciu się tego elementu z iPhone’a 7, co pozwoliłoby zmniejszyć grubość smartfonu oraz wyposażyć go akumulator o nieco większej pojemności w porównaniu do tego, który znajduje się w iPhonie 6s.

Najnowszy przeciek sugeruje jednak, że może być inaczej i wejście słuchawkowe pozostanie w nowym produkcie. Do sieci trafiło bowiem zdjęcie jednego z rzekomych komponentów iPhone’a 7, na którym widać obecność wejścia 3,5 mm. Oczywiście wiarygodność zdjęcia trudno potwierdzić, więc nie wiadomo czy przypadkiem nie jest to fałszywka, zaś Apple na razie milczy w tej sprawie.

Zobacz najtańsze smartfony

Nie da się jednak ukryć, że rezygnacja ze złącza słuchawkowego mogłaby bardzo nie spodobać się klientom firmy, którzy z tego powodu zrezygnowaliby z zakupu nowego iPhone’a. To doprowadziłoby do jeszcze większego spadku sprzedaży tych smartfonów, na co Apple po prostu nie może sobie teraz pozwolić.

Źródło: Phonearena.comYou may also like...