iPhone 7 lepszy od Google Pixel

Premiera smartfonów Google Pixel była ważnym wydarzeniem na rynku urządzeń mobilnym. Okazuje się jednak, że w kwestii wydajności, urządzenia te wcale nie są tak dobre, jak mogłoby się wydawać.

Z najnowszych benchmarków wynika bowiem, że Google Pixel w kwestii osiągów, pozostają w tyle za iPhonem 7. Wygląda więc na to, że nowy procesor A10 Fusion, jest znacznie mocniejszy niż Snapdragon 821.W ubiegłym tygodniu Google wreszcie zaprezentowało swe smartfony z nowej rodziny Pixel. Urządzenia są wprawdzie nieźle wyposażone, szczególnie w zakresie oprogramowania, jednakże dość drogie. Teraz okazuje się, że wcale nie są tak wydajne, gdyż pokonał je iPhone 7.

Jak wynika ze strony Geekbench, Snapragon 821 zainstalowany w smartfonach Pixel, okazał się słabszy od procesora Apple A10 Fusion znajdującego się w iPhonie 7. W teście jednego rdzenia uzyskał bowiem 1580 punktów, natomiast wielu rdzeni 4100 punktów. Dla porównania produkt Apple zdobył odpowiednio 3430/5600 punktów, więc jak widać znacznie wyprzedza najnowszy smartfon koncernu Google.

Oczywiście wcale nie oznacza to, że Pixel jest złym sprzętem, ale Google mogłoby jednak trochę nad nim popracować, a przede wszystkim znacznie obniżyć cenę.

Źródło: Ubergizmo.com
http://www.ubergizmo.com/2016/10/iphone-7-outperforms-google-pixel-phones/You may also like...