iPhone 7 zadebiutuje 7 września

Apple wciąż nie podało jeszcze daty oficjalnej premiery iPhone’a 7. Wiele źródeł sugeruje jednak, że amerykańska firma zaplanowała jego prezentację na 7 września, czyli dzień po debiucie LG V20.

Informacja ta nie jest rzecz jasna oficjalna, jednak Apple zazwyczaj prezentuje swe smartfony właśnie we wrześniu, więc to całkiem prawdopodobne. Tym bardziej, że każdy dzień zwłoki pozwala umocnić pozycję Galaxy Note 7.Bloomberg również twierdzi, że iPhone 7 zostanie pokazany 7 września, czyli mniej więcej w tym samym czasie co zeszłoroczna premiera iPhone’a 6s, który zadebiutował 9 września.

Oczywiście wciąż trwają spekulacje na temat specyfikacji technicznej tego modelu, choć jest już niemal pewne, że iPhone 7 nie będzie miał gniazda słuchawkowego. Oprócz tego może otrzymać również nowy przycisk Home, który będzie dotykowy i wyposażony w technologię haptyczną, zapewniającą wrażenie wciskania prawdziwego przycisku.

Nie przewidziano natomiast żadnych znaczących zmian we wzornictwie, gdyż te zostaną zachowane dla przyszłorocznego modelu.

Źródło: Engadget.comYou may also like...