Pierwsze rendery LG V20

OnLeaks, najbardziej znane źródło przecieków dotyczące nowych modeli urządzeń mobilnych, zaprezentowało pierwsze rendery LG V20. Oficjalna prezentacja tego modelu odbędzie się 6 września w San Francisco.

LGV20 to następca pierwszego smartfonu firmy LG posiadającego na wyposażeniu dwa wyświetlacze. Będzie to również pierwszy na świecie smartfon wyposażony w platformę Android 7.0 Nougat.O nowym modelu dotychczas nie wiedzieliśmy zbyt wiele, ale teraz w sieci pojawiły się pierwsze jego rendery, które mogą sugerować, że producent zastosuje w nim modularną konstrukcję znaną z LG G5. Oczywiście nie wiadomo tego do końca, jednak patrząc na przyciski z prawej strony, można odnieść wrażenie, że jest to wyjmowany moduł, a nie integralna część sprzętu.

Na renderach widać również dość duży garb tylnej kamery, który sporo wystaje poza obrys obudowy o grubości 7,7 mm i ma aż 1 mm grubości. Smartfon ma ponadto 159,5 mm wysokości oraz 78,1 mm szerokości, czyli wysokość jest taka sama jak w LG V10, ale jest on nieco od niego węższy.

Oczywiście sprzęt nadal posiada dwa ekrany, a także czytnik odcisków palców wbudowany w przycisk włączający sprzęt, zlokalizowany na tylnym panelu. Nieoficjalnie mówi się też, że możemy oczekiwać ekranu 5,6 lub 5,7″ o rozdzielczości Quad HD, procesora Snapdragon 820 lub 821, 4 GB RAM oraz podwójnej kamery.

Dokładną specyfikację techniczną tego modelu poznamy jednak dopiero za kilka tygodni.

Źródło: Androidauthority.comYou may also like...